Zaproszenie :)

Prekursorami lokalnej – białołęckiej kampanii społecznej lecz o zasięgu ogólnopolskim uświadamiającej problematykę AUTYZMU od 2015 roku jest Anna Dragan-Babraj i Piotr Babraj. W tym roku, 22.04.17 będzie po raz trzeci możliwość posłuchania edukacyjnych wykładów o autyzmie, poznania propozycji terapii (neuroterapia badania mózgu QEEG i EEG Biofeedback Neuron-Biofeedback Terapia i Rozwój Dzieci, terapia indywidualna ProAutism oraz […]

III Konferencja „OSWOIĆ AUTYZM” – GENEZA I POMOC RODZINIE Z AUTYZMEM”

Stowarzyszenie Razem dla Białołęki oraz Białołęcki Ośrodek Kultury zapraszają na realizowaną w ramach konkursu „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u” „III Konferencję „OSWOIĆ AUTYZM” – GENEZA I POMOC RODZINIE Z AUTYZMEM”. Koordynatorką i pomysłodawczynią konferencji, która odbędzie się 22 kwietnia w Warszawie w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Van Gogha 1 jest członkini naszego stowarzyszenia ANNA DRAGAN-BABRAJ.

Czytaj więcej o III Konferencja „OSWOIĆ AUTYZM” – GENEZA I POMOC RODZINIE Z AUTYZMEM”

Przychodnia wraz ze szpitalem jednego dnia

– Mam nadzieję, że uzgodnienie projektu przyłącza jest w zasadzie kwestią formalną. Cieszę się, że po wielu interwencjach problem skanalizowania inwestycji został rozwiązany. Trwające prace projektowe powinny nas determinować, aby już w tej chwili rozpocząć szerokie konsultacje społeczne. Poznać oczekiwania mieszkańców, co do lekarzy specjalistów, także jaki będzie zakres świadczonych usług przez popularnie nazywany Szpital […]

Renowacja kolejnego nagrobka

Rozpoczęliśmy renowację kolejnego zabytkowego nagrobka z naszego Tarchomińskiego Cmentarza. Renowacja finansowana jest z ubiegłorocznej kwesty. Korzystając z okazji jeszcze raz dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tej szlachetnej akcji. Podsumowanie zbiórki Komitetu Społecznego Razem dla Białołęki Prezentujemy postęp prac renowacyjnych:

Wielkanoc

Z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych wielu radosnych chwil, serdecznych spotkań rodzinnych oraz wszelkiej pomyślności życzy Klub Radnych Razem dla Białołęki oraz Stowarzyszenie Razem dla Białołęki.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress