Likwidacja linii autobusowej 314? Petycja.

W związku z ogłoszeniem w dniu 26 sierpnia 2016 roku przez ZTM likwidacji linii autobusowej 314  mieszkańcy Białołęki postulują o przywrócenie ww. linii na obowiązującym wcześniej przebiegu: Światowida – Dzierżgońska – Odkryta – Nowodworska – Świderska – Myśliborska  – Porajów – Świderska.

Read More »

Dlaczego zmiany do uchwały budżetowej m. st. Warszawy na rok 2016 nie były procedowane na sesji Rady Dzielnicy?

W dniu 10-08-2016 Zarząd Dzielnicy podjął uchwałę w sprawie skierowania pod obrady Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy autopoprawki do projektu uchwały w sprawie wniesienia inicjatywy uchwałodawczej do Rady m.st. Warszawy, dotyczącej zmian w załączniku nr II dla Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy do uchwały budżetowej m.st. Warszawy na 2016 rok.

Read More »

Szkoła podstawowa przy ul. Sprawnej – opóźnienia

Przebudowa szkoły przy ul. Sprawnej niestety opóźniona. Jak dobrze wiemy temat opóźnień przy realizacji tej inwestycji był podnoszony przez naszych radnych zarówno na czerwcowej komisji jak i sesji Rady Dzielnicy. To właśnie niepokojące sygnały o braku możliwości oddania obiektu do użytku w dniu 16 sierpnia były przyczynkiem do złożenia wniosku o sesję nadzwyczajną – wtedy […]

Read More »

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress