Piknik Strażacki na Białołęce

Ochotnicza Straż Pożarna na Białołęce oraz Stowarzyszenie Razem dla Białołęki zapraszają na Piknik Strażacki, czyli Dzień ze Strażakami z Białołęki, który odbędzie się już 12 czerwca. Wydarzenie organizowane jest z okazji utworzenia w naszej dzielnicy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

Read More »

Polsko-Amerykańska konferencja szkoleniowa „Z niepełnosprawnością na co dzień”

I choć od czasu powołania PFRON zmieniło się wiele, to jednak wciąż jest zauważalny dystans pomiędzy światem osób pełnosprawnych a osobami z niepełnosprawnością. Zadajmy sobie pytania: Czy akceptujemy niepełnosprawność? Jakie postawy mamy wobec osób z niepełnosprawnością? Czy boimy się kontaktu? Czy istnieje integracja pomiędzy pełnosprawną większością a osobami z niepełnosprawnością?

Read More »

Sieczna?

Moim zdaniem nie ma ulic ważnych i ważniejszych. Ważna jest zarówno ul. Sieczna jak i inne ulice np.: w Choszczówce, czy ul. Zyndrama z Maszkowic. Jeżeli wydano pozwolenia na budowę domów jednorodzinnych, osiedli należało zabezpieczyć grunty pod budowę dróg.

Read More »

Przebieg gazociągu przez Kępę Tarchomińską

Jeżeli są warianty alternatywne dla przebiegu gazociągu przez Kępę Tarchomińską to należy o nie walczyć. I to właśnie w trosce o mieszkańców robi radny Piotr Cieszkowski wraz z całym Klubem Radnych naszego stowarzyszenia. Nie blokujmy takim przebiegiem gazociągu możliwości rozwoju oraz budowy placówek oświatowych. Mamy nadzieję, że zwycięży rozsądek.

Read More »

Razem dla Zielonej Białołęki

Jeżeli jesteś mieszkańcem Zielonej Białołęki, twardo stąpasz po ziemi, ale jeszcze potrafisz marzyć … i jesteś realnie zainteresowany rozwojem tej części Białołęki to zapraszamy Cię na spotkanie, które odbędzie się w dniu 9 maja 2016 r. (poniedziałek ), w godz. 19.00-21.00 w 3 pokoje z kuchnią (ul. Głębocka 84).

Read More »

Nadzieja umiera ostatnia

Doskonale zdaję sobie sprawę, że temat braku drogi nie jest poczytny czy chwytliwy, jest wręcz nudny. Nie ma utwardzonej drogi? I co z tego? Komu to przeszkadza? To normalne na Białołęce. Tu jest sporo kilometrów nieutwardzonych dróg. To już norma, podobnie jak urzędnicze NIE DA SIĘ. Niemniej jednak, jako zameldowana mieszkanka i płatnik m.st. Warszawy, […]

Read More »

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress