Razem z Mieszkańcami Białołęki, szkolnymi Wolontariatami oraz partnerami organizujemy między innymi:

Organizujemy i współorganizujemy Zielony Piknik Sąsiedzki na Lewandowie, Festyn Rodzinny na Ostródzkiej, zawsze spotykamy się także na Dniach Białołęki oraz wydarzeniach z cyklu „Kulturalne Zamieszanie”, organizowanych przez białołęckie koło Związku Dużych Rodzin 3+. Tradycyjnie do namiotu Stowarzyszenia Razem dla Białołęki tworzy się największa kolejka chętnych do skorzystania z atrakcji – od popcornu, przez gadżety, po słynne kartonowe domki i zabawki do składania.

Zapoczątkowaliśmy akcję Razem Sadzimy Las, w ramach której w 2023 r. wraz z ponad 300 Mieszkańcami i Wolontariuszami posadziliśmy ok. 700 drzew na terenie Choszczówki. Organizujemy i wspieramy akcje Sprzątania Świata, obchody Dnia Ziemi oraz lokalne działania razem z Mieszkańcami i Wolontariuszami, dzięki którym nasza okolica wygląda po prostu ładniej. 

Wspieramy rozwój lokalnego sportu i aktywności, do tej pory organizując między innymi treningi biegowe na wschodniej Białołęce, turniej koszykówki czy Nocny Rajd Rowerowy połączony z  niezapomnianą dawką lokalnej historii od Fundacji AVE. W ramach działań edukacyjnych i ukierunkowanych na rzecz ochrony zdrowia zorganizowaliśmy konferencje: Autyzm Teraz oraz Z cukrzycą na Ty – nie daj się!

Wymieniamy się nie tylko doświadczeniami, organizując Białołęcki Bazar Zabawek Używanych oraz wspierając Żerańską Wyprzedaż Garażową. Współpracujemy także z lokalnymi firmami, które angażują się w działania na rzecz Białołęki.