• Fletniowa 2

  Fletniowa 2

  Adres to szczególny dla naszej dzielnicy. To właśnie tutaj stoi niewątpliwie najcenniejszy obiekt architektury drewnianej w tej części Warszawy. Od kilkudziesięciu lat nieustannie niszczeje i aby wygrać wyścig z czasem środowiska lokalne (Fundacja Ave i Stowarzyszenie Białołęka Dworska) zainicjowały akcję mającą na celu uratowanie go od dalszej dewastacji.

  CZYTAJ DALEJ

 • E-9

  Jest szansa, że już wkrótce sytuacja ulegnie częściowej poprawie. Podejmowane wcześniej działania m.in. przez członków naszego stowarzyszenia radną Mariolę Olszewską i Kamila Hajduka wpłynęły na podjęcie decyzji przez ZTM o uruchomieniu dodatkowego połączenia na terenie Zielonej Białołęki. Linia E-9 ma zostać uruchomiona już wkrótce.

  CZYTAJ DALEJ

 • Mikołajki ze Stowarzyszeniem Razem dla Białołęki

  Mikołajki ze Stowarzyszeniem Razem dla Białołęki

  Tegoroczne Mikołajki już za nami. Stowarzyszenie “Razem dla Białołęki” rozpoczęło ten czas od prowadzonej w dniach 01.12 – 04.12 “Mikołajkowej zbiórki na rzecz białołęckich domów dziecka”. To dzięki temu, że Państwo otworzyliście swoje serca na ten szczytny cel i tak hojnie wsparliście naszą akcję udało nam się pozyskać art. spożywcze, art. higieny osobistej, słodycze, zabawki…

  CZYTAJ DALEJ

 • Sieć wodociągowa na terenach Zielonej Białołęki

  Jeszcze w październiku ubiegłego roku Mariola Olszewska oraz Jan Mackiewicz złożyli pismo do MPWiK w sprawie fatalnej sytuacji wodociągowej na terenach tzw. Zielonej Białołęki.

  CZYTAJ DALEJ

 • Szpital na Białołęce

  Dziś odbyła się Sesja Budżetowa Rady Miasta Stołecznego Warszawy, na której wśród przedstawicieli Radnych Niezależnych byli radni naszego stowarzyszenia Mariola Olszewska oraz Piotr Cieszkowski.

  CZYTAJ DALEJ

Dołącz do nas

Archiwum