• Sieć wodociągowa na terenach Zielonej Białołęki

  Jeszcze w październiku ubiegłego roku Mariola Olszewska oraz Jan Mackiewicz złożyli pismo do MPWiK w sprawie fatalnej sytuacji wodociągowej na terenach tzw. Zielonej Białołęki.

  CZYTAJ DALEJ

 • Szpital na Białołęce

  Dziś odbyła się Sesja Budżetowa Rady Miasta Stołecznego Warszawy, na której wśród przedstawicieli Radnych Niezależnych byli radni naszego stowarzyszenia Mariola Olszewska oraz Piotr Cieszkowski.

  CZYTAJ DALEJ

 • Na ratunek Fletniowej 2

  Na ratunek Fletniowej 2

  Są takie tematy, że nie ma pytania czy? kiedy? jak? Tylko wspólnymi siłami rożnych środowisk można w naszym przekonaniu ratować ten szczególnie cenny dla naszej dzielnicy obiekt. Mamy nadzieję, że uda się wygrać ten wyścig z nieubłaganie uciekającym czasem. http://tustolica.pl/na-ratunek-fletniowej-2-musimy-dzialac-od-jutra_72176

  CZYTAJ DALEJ

 • Komunikacja na Zielonej Białołęce

  Biorąc pod uwagę fatalną sytuację komunikacyjną na terenie Zielonej Białołęki członkowie naszego stowarzyszenia radna Mariola Olszewska oraz Kamil Hajduk podjęli kroki, aby zmusić władze Dzielnicy, Miasta jak i ZTM do dialogu. Prosimy Was, mieszkańców Białołęki o pomoc w zbieraniu podpisów pod petycją w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych.

  CZYTAJ DALEJ

 • Szpital na Białołęce

  Publikujemy apel radnej naszego stowarzyszenia Marioli Olszewskiej: “W projekcie przyszłorocznego budżetu nie ma ani złotówki na budowę wielospecjalistycznej przychodni wraz ze szpitalem chirurgii jednego dnia na Białołęce. Miała to być inwestycja priorytetowa. Szacowany koszt to ok. 40-50 mln zł. Władze nie widzą również potrzeby przeprowadzenia konsultacji społecznych w tej sprawie. W imieniu mieszkańców i swoim…

  CZYTAJ DALEJ

Dołącz do nas

Archiwum