Białołęcki Bazar Zabawek Używanych

Zapraszamy wszystkim mieszkańców na Białołęcki Bazar Zabawek Używanych. Wydarzenie jest realizowane przez Stowarzyszenie Razem dla Białołęki we współpracy z Białołęcki Ośrodek Kultury w ramach projektu „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u” i jest skierowane do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców.
 
Udział i sprzedaż są BEZPŁATNE zarówno dla sprzedających jak i kupujących, rejestracja jest wymagana wyłącznie dla Sprzedających do rezerwacji miejsca – na stronie https://evenea.pl/event/bialoleckibazarzabawekuzywanych gdzie znajduje się Regulamin wydarzenia (prosimy o zapoznanie się z Regulaminem) oraz szczegóły organizacyjne.
 
W czasie wydarzenia będą funkcjonować w Parku Henrykowskim dwie strefy – jedna dla osób kupujących i sprzedających, w drugiej natomiast BEZPŁATNE atrakcje dla dzieci i młodzieży zapewnią partnerzy wydarzenia.
 
Organizatorzy:
Stowarzyszenie Razem dla Białołęki
Białołęcki Ośrodek Kultury
 
Partnerzy wydarzenia:
 
Partnerzy medialni:
 
W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: bialoleckibazar@gmail.com lub poprzez stronę koordynatora wydarzenia Dariusz Oskar Staciwa – Białołęcki Społecznik
 
Serdecznie zapraszamy do udziału 🙂
 

Post Author: Redaktor