Konferencja Z Cukrzycą na Ty, nie daj się!

Cukrzyca jest jedną z największych katastrof zdrowotnych XXI wieku – chcesz się dowiedzieć więcej o profilaktyce i zagrożeniach?

Serdecznie zapraszamy na Pierwszą Konferencję Szkoleniową Z Cukrzycą na Ty, nie daj się! 

Konferencja szkoleniowa Z Cukrzycą na Ty, nie daj się! odbędzie się w dniu 19 listopada 2016 roku, w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Van Gogha 1, w godz. 9:00-15:30.

Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Razem dla Białołęki, a współorganizatorami są: Polska Federacja Edukacji w Diabetologii, Fundacja Czynów Niezwykłych oraz Białołęcki Ośrodek Kultury. Konferencja została objęta honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Naszymi prelegentami będą:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

mgr inż. Aleksandra Cichocka, dietetyk, Instytut Żywności i Żywienia

2-alicja-szewczyk-2016

mgr Alicja Szewczyk, Specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego, Klinika Endokrynologii i Diabetologii Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”, Przewodnicząca Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii

3-kamila-szarejko

Kamila Szarejko, Kierownik Programów Fundacji Medicover, Kierownik Programu PoZdro!

4-lidia

dr Lidia Groele, diabetolog, Oddział Kliniczny Diabetologii Dziecięcej i Pediatrii WUM

i ratownicy z Fundacji Anikar.

Dzięki naszym prelegentom poznamy podstawy cukrzycy, zmierzymy się z mitami i faktami, poznamy znaczenie samoopieki i współpracy rodziny z placówkami szkolnymi/przedszkolnymi jak również z edukatorami do spraw cukrzycy oraz dowiemy się co jeść, by nie przytyć.

Nasi goście honorowi to:

5-annatomasko

Anna Tomaśko, producent telewizyjny i podróżnik

6-micha_-jelinski-1

Michał Jeliński, wioślarz, Mistrz Olimpijski z Pekinu

Oprócz bogatego programu w trakcie konferencji będzie możliwość pomiaru poziomu cukru we krwi. Pomiaru dokonają członkowie Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii.

Udział w konferencji jest bezpłatny, rejestracja jest obowiązkowa.

Do 13 listopada prosimy o zgłoszenia drogą elektroniczną za pomocą formularza lub w szczególnych przypadkach telefonicznie: 695.248.216 oraz 533.262.533 (pon.- pt., w godz. 18-20).

Przy okazji chcemy bardzo podziękować naszym sponsorom i partnerom za wsparcie tego wydarzenia: Ascensia, Bakoma, Decathlon, Egurolla Dance Studio, Hello Dieta, New Age Fitness, New Age Kids, Przystanek Piekarnia, Selgros, Varsowia, Vocatio, Wydawnictwo Medyk, PZWL, Żywiec. Bez Państwa pomocy konferencja nie mogłaby się odbyć.

Ewa Gajewska
Radna Dzielnicy Białołęka
Stowarzyszenie Razem dla Białołęki
bialoleka.egajewska@gmail.com

plakat-dot-cukrzyce-a3

Post Author: Redaktor