Mikołajki ze Stowarzyszeniem Razem dla Białołęki

Tegoroczne Mikołajki już za nami. Stowarzyszenie „Razem dla Białołęki” rozpoczęło ten czas od prowadzonej w dniach 01.12 – 04.12 „Mikołajkowej zbiórki na rzecz białołęckich domów dziecka”. To dzięki temu, że Państwo otworzyliście swoje serca na ten szczytny cel i tak hojnie wsparliście naszą akcję udało nam się pozyskać art. spożywcze, art. higieny osobistej, słodycze, zabawki i art. papiernicze. Wszystko to sprawiło, że 05.12 i 07.12 w dniach przekazania zebranych darów na twarzach podopiecznych białołęckich domów dziecka malowały się uśmiechy oraz widać było autentyczną radość i szczęście. To w dużej mierze Państwa zasługa. Te chwile spędzone z dziećmi na długo pozostaną w naszej pamięci. Nie byłoby to możliwe gdyby nie życzliwość zarządów placówek handlowych DH Tarchomin, KAUFLAND przy ul. Mehoffera oraz NETTO przy ul. Berensona, za co korzystając z okazji serdecznie im dziękujemy.
Równie dużo radości i mnóstwo pozytywnych emocji sprawiło zarówno organizatorom jak i uczestnikom Sąsiedzkie Mikołajki jakie nasze stowarzyszenie zorganizowało we współpracy z salą zabaw EkoFrajda (ul. Porajów 12). Olbrzymie zainteresowanie sprawiło, że współorganizatorzy podjęli wspólną decyzję o zaproszeniu dzieci wraz z rodzicami na dodatkową trzecią turę. Całość pobytu dzieci wypełniły gry i zabawy pod czujnym okiem animatorek oraz co oczywiste nie mogło zabraknąć wizyty Mikołaja, który dla każdego dziecka przyniósł coś w prezencie. Ilość podziękowań ze strony rodziców oraz nastroje w jakich dzieci opuszczały salę zabaw utwierdzają nas w przekonaniu, że tego typu impreza spełniła zamierzenia organizatorów i na pewno będą kolejne edycje wspólnie organizowanych Sąsiedzkich Mikołajek.
To był bardzo pracowity tydzień. Cieszymy się z każdego uśmiechu i dziękujemy za każdy gest wsparcia i za każde dobre słowo. To wszystko dodawało nam sił.
Teraz przyszedł czas na kolejne działania. Już 20.12 o godz. 11:00 zapraszamy na „Sąsiedzkie ubieranie choinki”. Spotykamy się przed bramą BOK. Dla osoby, która przyniesie najpiękniejszą, własnoręcznie wykonaną ozdobę choinkową czeka nagroda.
https://www.facebook.com/events/496904263803424/
A na kolejne Mikołajki zapraszamy już za rok – do zobaczenia

1

2

3

4

6

7

8

Post Author: Redaktor