Kręcimy dla Hani podczas Rodzinnego Rajdu Rowerowego

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Warszawy i nie tylko, do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się 23 września na terenie dzielnicy Białołęka. Głównym organizatorem rajdu jest Stowarzyszenie Razem dla Białołęki, a współorganizatorami są Społeczność Chrześcijańska Północ oraz Klub Rowerowy Trybik.

Rajd ma również charakter charytatywny. Nasze działania podejmujemy dla Hani Strybuć pod hasłem: Pozytywnie zakręceni dla Hani – zbieramy środki na leczenie i rehabilitację  – przejechane kilometry przeliczymy na pieniądze a następnie  przekażemy je w całości na leczenie i rehabilitację. W dniu rajdu będziemy zbierać pieniądze do puszek, dlatego liczymy na Państwa obecność i hojność.
Zapraszamy do wpłat bezpośrednio na konto Hani Strybuć. Informacje o koncie na facebooku Hania i jej świat – Ty też możesz pomóc. Ideą projektu jest między innymi  wsparcie finansowe Hani Strybuć oraz promocja bezpiecznej turystyki rowerowej. Przez rajd chcemy zarazić małych i dużych do integracji sąsiedzkiej.  Wierzymy, że rajd spotka się z pozytywnym odbiorem. 

Podstawowe informacje o rajdzie:

Trasa: 15 km i jest dopasowana do młodszych uczestników.
Start: parking Urzędu Dzielnicy Białołęka, Modlińska 197, godz. 10:00

Meta: Bar pod 6, Kępa Tarchomińska 6, około godz. 13:00

Odbiór pakietów startowych: 22 września, w godz. 10:00 – 22:00, w Galerii Północnej.

Rejestracja: rozpocznie się z dniem 3 września. Link będzie aktywny tutaj.
Regulamin rajdu: dostępny pod linkiem. Prosimy o zapoznanie się.

Ilość miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do śledzenia strony stowarzyszenia. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Regulamin Rodzinnego Rajdu Rowerowego.

Każdy uczestnik rajdu:
– powinien posiadać sprawny technicznie rower
– otrzyma pakiet startowy wraz z zestawem Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

W miejscu, gdzie zorganizowana jest META rajdu, Bar pod 6, uczestników rajdu zapraszamy na piknik rodzinny, w czasie którego czeka na Państwa wiele niespodzianek. Dla uczestników rajdu przewidziane są kupony promocyjne na zestawy grillowe. Podczas pikniku będzie możliwość zdania egzaminu na kartę rowerową, dlatego zachęcamy dzieci i młodzież do przypomnienia sobie zasad ruchu drogowego. 

Impreza nie mogłaby się odbyć gdyby nie wsparcie partnerów i sponsorów, którzy hojnie wspomagają nas w organizacji.

Nasi Partnerzy:

Urząd Marszałkowski
AXA oraz TiM
Bar pod 6
Galeria Północna
Grupa AUTO WIMAR Sp. z o.o.
Smurfit Kappa

Sponsorzy rajdu:

Bakoma, Cinema City, Decathlon, DK Druk, Firma Cisan-Artykuły Hydrauliczne, Hamleys, Migdał – sklep Carrefour Express – Światowida 58B, Przedszkole „Akademia Maluchów” i Serwis Rowerowy Duda oraz Trodat Polska Sp.z o.o.

Patronami medialnymi: iBialoleka.pl, Białołęka – Platforma Sąsiedzka oraz TuBialoleka.pl

Serdecznie zachęcamy do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym jak również w pikniku.

 

Ewa Gajewska, Radna Dzielnicy Białołęka
Izabella Adamczewska

Post Author: Redaktor