Konferencja o autyzmie [AUDYCJA]

Serdecznie zapraszam do odsłuchania audycji o autyzmie w związku z pracami nad 4 konferencją o autyzmie w Warszawie (21 kwietnia), której celem będzie wsparcie dla autystów z Klubokawiarnia Życie jest fajne.

Konferencja będzie zrealizowana z ramienia Stowarzyszenie Razem dla Białołęki w ramach konkursu „Zrealizuj swój pomysł w BOKu” z Białołęcki Ośrodek Kultury. Partnerem strategicznym kampanii jest Galeria Północna i już 10 marca oraz 7 kwietnia zapraszamy Państwa na poznanie świata autyzmu (instalacja sensoryczna CUBE dzięki Fundacji Synapsis, bezpłatne konsultacje ze specjalistami Fundacja Autismus, Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych Krasnal, Neuron-Biofeedback Terapia i Rozwój Dzieci, a także spotkanie sportowe z 10-krotnym mistrzem Polski w taekwondo olimpijskim sportowym Eryk RodzikAkademia Taekwondo Jaguar w Galeria Północna.

Audycja poświęcona autyzmowi dostępna od 2.54, jednocześnie polecamy całą wczorajszą audycję „Strefa Prywatna” w radiowej Czwórka.

Tymczasem już teraz zdradzę, że ambasadorem konferencji, którą objął honorowym patronatem Rzecznik Praw Dziecka jest znany i lubiany aktor Paweł Burczyk, a naszymi prelegentami na konferencji 21 kwietnia będą przedstawiciele m.in Fundacja Autismus, Fundacja – Vivere Aude, Fundacja Savant i Fundacja Ergo Sum, która prowadzi Klubokawiarnia Życie jest fajne. Catering zapewni nam Shizen Restaurant & Sushi Bar z Galeria Północna. Wsparcie graficzne zapewni po raz kolejny tene design

Więcej szczegółów już wkrótce

Radio Czwórka dziękuję za przemiłą audycję!

Anna Dragan-Babraj, aktywistka, społecznik, inicjatorka kampanii społecznej promującej świadomość autyzmu i tolerancję osób niepełnosprawnych w północnej części Warszawy.

Post Author: Redaktor