Wigilijna Pomoc Sąsiedzka 2019 [PODSUMOWANIE]

Na terenie dzielnicy Białołęka przez 9 dni odbywała się zbiórka – Wigilijna Pomoc Sąsiedzka, której organizatorami są Stowarzyszenie Razem dla Białołęki i Społeczność Chrześcijańska Północ. Ponad 6 ton artykułów trafiło do potrzebujących!

Hojność, zaangażowanie i otwartość mieszkańców Białołęki budzi podziw. Dziękujemy za każdy produkt, ciepłe słowo i zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni. Podziękowania należą się również pracownikom sklepów w których odbywały się zbiórki: Auchan, Biedronka, Carrefour, DH Tarchomin i Kaufland. Dziękujemy również firmie Smurfit Kappa za wsparcie przy kolejnej już akcji w tym roku.

Dzięki Państwu w ramach Wigilijnej Pomocy Sąsiedzkiej już po raz kolejny przygotowaliśmy indywidualne prezenty dla każdego dziecka z białołęckich domów dziecka, paczki dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Białołęki, a pozostała część została podzielona na trzy domy dziecka. Zobaczyć zaskoczenie i uśmiechy dzieci jak Mikołaj wręcza im prezenty jest bezcenne.

Ogromnie cieszy zaangażowanie białołęckiej młodzieży, która włączyła się w zbiórkę i razem z nami zbierała, jak i później przygotowywała paczki.

Dziękujemy!