II Białołęcki Bazar Zabawek Używanych

Stowarzyszenie Razem Dla Białołęki zaprasza mieszkańców do udziału w II Białołęckim Bazarze Zabawek Używanych, który odbędzie się 19 maja br. (niedziela) w Parku Picassa w godzinach 10-14.

Wydarzenie jest realizowane przez Stowarzyszenie Razem dla Białołęki we współpracy z Białołęckim Ośrodkiem Kultury w ramach projektu „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u”.

Projekt jest skierowany do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i jest dla wszystkich bezpłatny.

To tego dnia będzie można kupić i sprzedać klocki lego, gry planszowe lub na konsolę, książki, sprzęt sportowy, rowery, hulajnogi i inne zabawki, z których dzieci wyrosły lub które im się znudziły.

W czasie wydarzenia będą funkcjonować w Parku Picassa dwie strefy – jedna dla osób kupujących i sprzedających, w drugiej natomiast bezpłatne atrakcje dla dzieci i młodzieży zapewnią partnerzy wydarzenia. 

Udział i sprzedaż są BEZPŁATNE zarówno dla sprzedających jak i kupujących, rejestracja jest wymagana wyłącznie dla Sprzedających w celu rezerwacji miejsca. 

Rejestracja dla Sprzedających: https://bialoleckibazarzabawek.evenea.pl/
Ważne: prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzenia (otwórz regulamin)

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie: https://bialoleckibazarzabawek.evenea.pl/ oraz w wydarzeniu na facebooku.

W przypadku pytań/wątpliwości/uwag prosimy o kontakt mailowy: bialoleckibazar@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do udziału 🙂

Post Author: Redaktor