Na pierwszym miejscu są mieszkańcy

Na portalu Tu Stolica.pl ukazał się wywiad z Dariuszem Olszewskim, wiceprezesem naszego stowarzyszenia i kandydatem z listy Kukiz’15 do Rady Miasta  – serdecznie zapraszamy do lektury.

(…) – Chce Pan reprezentować Białołękę w radzie miasta. Proszę wymienić pięć Pana zdaniem najważniejszych spraw dla Białołęki.
– Pierwsza to transport a przede wszystkim komunikacja szynowa. Wydłużenie linii tramwajowej do Winnicy. Budowa dwóch nowych linii tramwajowych, wzdłuż Modlińskiej do granic miasta oraz na Zieloną Białołękę z krańcówką w okolicy Regat. Budowa parkingów przy stacjach kolejowych Płudy, Żerań i Choszczówka. Szkielet, jaki stworzą linie tramwajowe i kolejowa, musi być uzupełniony siecią autobusowych połączeń poprzecznych. Rejony dotąd nieobsługiwane przez komunikację miejską proponuję uzupełnić o sieć połączeń szkolno-lokalnych na wzór linii 900. Byłyby to niewielkie pojazdy umożliwiające dojazd dzieci do szkół, jak również do węzłów komunikacyjnych (…) – więcej w wywiadzie z Dariuszem Olszewskim – kandydatem do Rady m.st Warszawy

Post Author: Redaktor