Konferencja Alimenty to nie prezenty – Jak poprawić ściągalność alimentów? w dniu 15 maja ODWOŁANA

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy że z powodu niewielkiego zainteresowania konferencję Alimenty to nie prezenty – Jak poprawić ściągalność alimentów?, która była planowana na 15 maja jesteśmy zmuszeni przełożyć na inny termin.

O kolejnym terminie będziemy Państwa informować.  Wyrażamy jednocześnie nadzieję, że nowy termin konferencji spotka się z większym Państwa zainteresowaniem.

Jako Organizatorzy pragniemy podziękować Panu Bartoszowi Marczukowi z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, który miał być naszym Gościem Honorowym.

Dziękujemy za objęcie honorowym patronatem konferencji przez Panią Elżbietę Rafalską Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Pana Marka Michalaka Rzecznika Praw Dziecka.

Serdecznie dziękujemy: Robertowi Damskiemu, Marii Borek i Katarzynie Głażewskiej za wsparcie, chęć czynnego uczestnictwa i mamy nadzieję, że możemy liczyć na Państwa w dalszych działaniach.

Dziękujemy partnerowi organizacyjnemu Fundacji Sedeka „Zdążyć z pomocą” za udostępnienie sali na czas konferencji. Dziękujemy sponsorom Naturalnej wodzie źródlanej Kryształ oraz Romanka Bar za chęć wsparcia, mając nadzieję na dalszą współpracę. Dziękujemy Informatorowi Stolicy oraz Białołęka – platforma sąsiedzka za objęcie patronatu.

Koordynatorzy konferencji:

Katarzyna Tatar, Stowarzyszenie Alimenty to nie prezenty

Ewa Gajewska, Radna Dzielnicy Białołęka, Stowarzyszenie Razem dla Białołęki

Renata Nastańska, działaczka społeczna

Anna Dragan – Babraj, Stowarzyszenie Razem dla Białołęki

Post Author: Redaktor