Wigilijna Pomoc Sąsiedzka [18.11-04.12]

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To szczególny czas rodzinnych spotkań i wspólnego odpoczynku.

Jednak nie wszyscy mają takie szczęście. Obok nas są dzieci spędzające te wyjątkowe chwile w Domach Dziecka, osoby potrzebujące wsparcia. Chcielibyśmy, aby dzięki naszemu przedsięwzięciu choć na chwilę pojawił się uśmiech na twarzach małych i dużych, aby radość zagościła w ich sercach.


Od 28 listopada do 4 grudnia na terenie Białołęki po raz kolejny będzie realizowany projekt charytatywny Wigilijna Pomoc Sąsiedzka. To kwesta zorganizowana przez Stowarzyszenie Razem dla Białołęki oraz Społeczność Chrześcijańską Północ, która odbywa się w wyznaczonych sklepach.

Zapraszamy do zaangażowania się w sąsiedzką pomoc: Mieszkańcy – mieszkańcom.  Zakupione produkty przekażemy osobom potrzebującym z Białołęki.

Jak można włączyć się w akcję?
Każdy z nas może zaangażować się w tę sąsiedzką pomoc. Wystarczy w wyznaczonych sklepach, w trakcie zaplanowanych zbiórek, kupić choćby jeden produkt i włożyć go do oznakowanych koszy. Szczegółowa lista miejsc zbiórek będzie dostępna na stronie: www.fb.com/WigilijnaPomocSasiedzka oraz na dedykowanym Wydarzeniu

Jakie produkty możemy ofiarować?
Artykuły spożywcze o przedłużonej dacie ważności (konserwy, kakao, herbata, słodycze, kasze, mleko) i artykuły dla dzieci (mydło, oliwka, pasta, szczoteczka do zębów, pampersy, artykuły szkolne, gry i zabawki) oraz artykuły chemiczne i środki czystości. Zachęcamy również szkoły i przedszkola do włączenia się w tę akcję. Zainteresowane placówki prosimy o kontakt.

Liczymy na Państwa zrozumienie, empatię i hojne wsparcie. Razem zadbajmy by ten świąteczny czas był miły i niezapomniany przez każdego.

Z ramienia Stowarzyszenia Razem dla Białołęki projekt koordynują: Marta Gołaszewska oraz Konrad Krajewski z ramienia Społeczności Chrześcijańskiej Północ.

Partnerem naszej akcji jest Smurfit Kappa. Za co serdecznie dziękujemy.