Sprzątanie Świata na Białołęce – Clean up the world [FOTORELACJA]

Od ponad 20 lat, w każdy trzeci weekend września odbywa się akcja Sprzątanie Świata. Przedsięwzięcie jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World, wywodzącego się z Australii.

Dziś sprzątaliśmy w kilku lokalizacjach, m.in:

💚 Geodezyjnej

💚 Grzymalitów

💚 Choszczówce

💚⁠ nad Kanałem Żerańskim

💚 Pomorska/Milenijna/Ćmielowska

Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim Mieszkańcom, Wolontariuszom ze szkół: SP przy Erazma z Zakroczymia, Juranda ze Spychowa, Zaułek, Ruskowy Bród, Myśliborskiej, Płużnickiej, Porajów i opiekunom szkolnych wolontariatów oraz przechodniom, którzy spontanicznie włączyli się w akcję, a także firmie Smurfit Kappa za regularne wspieranie naszych przedsięwzięć 💚 Dziękujemy za obecność i troskę o nasze najbliższe otoczenie! 💚 Dziękujemy Dzielnicy Białołęka, Zarządowi Zieleni Warszawy i Miastu Marki za odbiór odpadów 💚 i Wydziałom: Ochrony Środowiska i Promocji i Komunikacji Społecznej za zgranie akcji w wybranych lokalizacjach.

W tym roku akcja Sprzątanie Świata połączyliśmy z piknikiem: 2. Zielonym Piknikiem Sąsiedzkim 💚 który organizowaliśmy razem z Decathlon Targówek i Wspólnotą Mieszkaniową Lewandów Leśny 💚

To była świetna zabawa 💚

Do zobaczenia niebawem 💚